Святу – бути!

  Для мільйонів людей в усьому світі грудень – місяць див, казок, сподівань та приємних очікувань подарунків від Святого Миколая, Санта Клауса чи Діда Мороза.

  У нашому університеті склалася добра традиція влаштовувати свято для дітей з вадами розвитку м. Рубіжне та дарувати їм смаколики, кошти на які збираються на благодійному ярмарку.

  Ярмарок «Відчуй себе Миколаєм» проводиться вже п’ятий рік поспіль викладачами, співробітниками та студентами Державного закладу «Луганський державний медичний університет».

  Цього року пандемія та карантин внесли певні корективи в організацію свята, проте ми впорались і впевнено скажемо: святу – бути!

  Майстерні Святого Миколая працювали весь рік, виготовляючи цікаві та гарні сувеніри для ярмарку. І студенти, і викладачі опановували нові техніки, натхненно шукали нові ідеї, не забуваючи втілювати й певні уподобані старі. Замість повноцінного ярмарку ми змогли влаштувати онлайн-аукціон для студентів та співробітників та адресну доставку в кожний кабінет для співробітників університету.

  Завдяки участі кожного стало можливим привітати 26 дітей з вадами розвитку, а також перевести кошти колишньому студенту нашого університету Грішину І. І., який вже тривалий час бореться з раком.

  Висловлюємо щиру подяку всім, хто залишається небайдужим та підтримує добрі починання на широкому благодійному шляху! Особливо хочемо відзначити студентів Алексенцеву Маргариту, яка організувала онлайн-аукціон, та Вашечка Дмитра, який допоміг вручити подарунки.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo