8 квітня 2021 року представники від кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Державного закладу «Луганський державний медичний університет» (ст. викладач Огієнко К. О. та ст. лаборант Насєдкіна І. І.) відвідали школи та медичний фаховий коледж м. Лисичанськ.

  Інформацію про університет було презентовано не лише цьогорічним випускникам, а й десятикласникам, щоб заздалегідь зорієнтувати тих, хто хоче обрати відповідні медичні та фармацевтичні спеціальності нашого університету. Учням було запропоновано прослухати нові дані про вступну кампанію, а також переглянути рекламні відео про наш заклад, одне з яких було знято викладачами кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами про роботу кафедри як структурного підрозділу нашого університету з окремим акцентом на виховній роботі як важливій складовій навчально-виховного процесу.

  Як і кожного року, учні та вчителі шкіл гостинно зустріли наших співробітників. Так, було відвідано 9 шкіл та Лисичанський медичний коледж. До Лисичанської гімназії направлено фото та відеоматеріали з профорієнтаційної роботи. Загальний обсяг охопленої аудиторії становить приблизно 150 осіб. Звіт про відвідування закладів освіти за підписами та печатками директорів передано в.о. ректора, професору Гудзенко О.П.

Кафедра іноземних мов з латинською
 та українською мовами

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo