З нагоди Європейського зеленого тижня (#EU Green Week 2021) та Дня науки в Україні Міністерство освіти та науки України як співорганізатор заходу запрошує взяти участь у «Plastic challenge Хакатон 2021», який відбудеться у Сумському національному аграрному університеті 27-28 травня 2021 року. Захід проводиться в рамках проекту «Продукування та поширення ідей циркулярної економіки в Україні відповідно до Плану дій ЄС».

  Метою «Plastic challenge Хакатон  2021»  є консолідація академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері розробки біопластиків і рециклінгу полімерів відповідно до «Стратегії ЄС щодо пластиків» та «Плану дій ЄС щодо циркулярної економіки».

  У разі зацікавленості та для підтвердження участі у «Plastic challenge Хакатон  2021», просимо команди заповнити гугл-форму за посиланням: t.ly/mYGT.

  Заявки приймаються включно до 16 травня 2021 року.

  Більш детальну інформацію про «Plastic challenge Хакатон 2021» можна знайти за посиланням: t.ly/L0Rs. Контактний телефон координатору проекту + 38 (0542) 70-10-42 (Тетяна ШЕВЧЕНКО), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Участь у «Plastic challenge Хакатон 2021» безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.