2 ГРУДНЯ 2019 р.  на базі студентського клубу Центру культури та дозвілля  ДЗ «Луганський державний медичний університет» студенти 1 курсу медичного факультету взяли участь у міжнародній акції «16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ ҐЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА», організаторами якої виступила Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Луганській області.

Детальніше...

17 листопада, у день радісного свята Міжнародного дня студентів у концертному залі ДК міста Рубіжне відбулася урочиста посвята у студенти ЛДМУ І – ІІ курсу та присвячений цій події концерт

Детальніше...

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. З нагоди Дня пам’яті загиблих під час Революції Гідності студенти та співробітники ДЗ «ЛДМУ» долучилися до вшанування героїчного подвигу.

Детальніше...

15 листопада 2019 року у Міністерстві охорони здоров‘я України відбулась зустріч із представниками МОЗ України, проректорами медичних ВНЗ, учасниками студентських самоврядувань та ГО «УМСА».

Детальніше...

Наш університет було запрошено до участі у проекті «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку»

Детальніше...

22 червня 1941 року знаменував собою розгортання найбільш драматичного періоду ІІ світової війни, що призвело до величезних людських і матеріальних втрат, перед усім для України.

Детальніше...

22 червня 2018 року відбулося чергове вручення дипломів випускникам ДЗ «Луганський державний медичний університет» за спеціальністю «Фармація».

Детальніше...