На свято Василя й Маланки в нашому університеті з величальним новорічним обходом пройшов по університету гурт щедрувальників, які «водили Козу», сповіщаючи господарям про урочистості й справляючи гостини Маланки.

Детальніше...

19 грудня 2019 року у ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбувся відбірковий етап конкурсу краси та талантів «МІС ЛДМУ – 2020». Організаторами конкурсу виступають представники Центру культури та дозвілля студентів.

Детальніше...

Вже традиційно напередодні новорічних свят на кафедрі гуманітарних наук відбувся конкурс для студентів І курсу «Найкраща новорічна прикраса власними руками».

Детальніше...

21 грудня 2019 року у місті Рубіжне в Великій залі МКУ «Палац Культури» відбувся IV обласний Новорічний Фестиваль КВН «Країна Веселого Народу» серед студентських команд навчальних закладів Луганської  області.

Детальніше...

21 грудня 2019 року у Актовій залі Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» відбувся дитячий новорічний ранок для дітей викладачів та співробітників університету.

Детальніше...

Сьогодні, напередодні Новорічного свята і Різдва Христового, від усього серця вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників і студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

Детальніше...