Вітаємо з Днем народження!

02 липня – Гулевська Ксенія Вячеславівна
Методист навчально-методичного відділу

03 липня – Простакова Наталія Володимирівна
Старший лаборант кафедри інтенсивної терапії, невідкладних станів та анестезіології

04 липня – Князєва Наталія В’ячеславівна
Старший лаборант кафедри анатомії людини

06 липня – Гудзенко Олександр Павлович
Декан фармацевтичного факультету

07 липня – Романенко Ігор Володимирович
Професор кафедри неврології, психіатрії та наркології

08 липня – Шабельник Олег Іванович
Доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології

09 липня – Маслов Єгор Олександрович
Асистент кафедри соціальної медицини, організації охорони здоров’я та поліклінічної роботи

09 липня – Голуб Наталя Сергіївна
Начальник відділу міжнародних зв’язків

09 липня – Левченко Артур Володимирович
Асистент кафедри нормальної фізіології та патологічної фізіології 

11 липня – Калоша Сергій Васильович
Сторож відділу обслуговуючого персоналу господарської частини

12 липня – Романюк Клавдій Богданович
Викладач ЗВО кафедри гуманітарних наук та фізичного виховання

13 липня – Нєскородєва Наталія Олексіївна
Викладач ЗВО кафедри гуманітарних наук та фізичного виховання

14 липня – Літуча Неля Олександрівна
Провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків

15 липня – Костянікова Наталія Борисівна
Провідний бухгалтер бухгалтерської служби

17 липня – Боровська Олена Віталіївна
Прибиральник службових приміщень відділу обслуговуючого персоналу господарської частини

18 липня – Шевченко Наталія Василівна
Прибиральник службових приміщень відділу обслуговуючого персоналу господарської частини

19 липня – Кременцова Світлана Олександрівна
Лаборант кафедри внутрішньої медицини №1

20 липня – Мірзебасов Максим Абдулахович
Асистент кафедри біології, гістології та ембріології

21 липня –Громозда Віталій Іванович
Слюсар-сантехник 4 розряду відділу обслуговуючого персоналу господарської частини

22 липня – Асєєва Оксана Анатоліївна
Старший викладач кафедри гуманітарних наук та фізичного виховання 

23 липня – Загребіна Ольга Миколаївна
Робітник з комплексного обслуговування й ремонту 3 розряду відділу обслуговуючого персоналу господарської частини

24 липня – Яркова Олександра Іванівна
Паспортист відділу інженерно-технічних працівників

24 липня – Бєлоконова Надія Сергіївна
Бухгалтер 2 категорії бухгалтерської служби

24 липня – Зозуляк Вадим Олегович
Асистент кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством

26 липня – Уразовський Олександр Іванович
Заступник ректора з АГР

27 липня – Сосарєва Наталія Леонідівна
Старший лаборант кафедри урології, радіології, трансфузіології та радіаційної медицини

29 липня – Бережний Євген Петрович
Асистент кафедри інтенсивної терапії, невідкладних станів та анестезіології

30 липня – Осипенко Сергій Іванович
Асистент кафедри стоматології

31 липня – Андрушенко Ольна Миколаївна
Доцент кафедри внутрішньої  медицини №1

31 липня – Потинга Юлія Сергіївна
Інспектор деканату медичного факультету №3 з підготовки іноземних громадян

Хай пливе щасливо ваш життєвий човен і минає легко береги круті,
і любові буде хай завжди він повен, то найголовніше у людськім житті. 
Нехай в душі завжди горять іскринки радості й чекання,
нехай не знає серце зрад, а тільки радість і кохання.

Співробітники ДЗ «ЛДМУ»