kadebska

КАДЕБСЬКА НАТАЛІЯ ЗІНОВ'ЇВНА
начальник планово-економічного відділу

АДРЕСА

м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 36 (1-поверх)
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Основні функції планово-економічного відділу:

1. Проведення розрахунків планових показників за напрямками використання бюджетних коштів на утримання університету на підставі аналізу доходів у розрізі джерел їх надходження та видатків за видами діяльності.

2. Підготовка документів для проведення розрахунків планових показників, бюджетних запитів.

3. Складання проектів кошторисів доходів і видатків по загальному та спеціальному фондах в розрізі бюджетних рограм, затвердження річних кошторисів у МОНУ.

4. Складання економічно обґрунтованих калькуляцій собівартості платних послуг, що можуть надаватися університетом відповідно до законодавства.

5. Участь у складанні щоквартальної та місячної фінансової звітності з виконанням кошторису університету, з питань оплати праці, кількісного та якісного складу працюючих.

6. Підготовка розрахунків по визначенню чисельності ставок науково-педагогічного персоналу для надання їх у МОНУ.

7. Складання штатних розписів та змін до них.

8. Візування заяв з прийому на роботу відповідно штатного розпису в частині встановлення оплати та відповідності вакантних посад. 

9. Підготовка наказів з основної діяльності університету в разі законодавчо обгрунтованого підвищення розмірів заробітної плати.

10. Складання державної статистичної звітності в порядку, встановленому законодавством по операціях з виплати заробітної плати.

11. Вивчення можливих ризиків у веденні фінансово-господарської діяльності, забезпечення відповідних структурних підрозділів університету інформацією для прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

12. Усунення порушень і недоліків, виявлених під час контрольних заходів, проведених державними органами, що уповноважені здійснювати контроль за дотриманням вимог бюджетного законодавства.

 

Організаційно-розпорядчі документи з фінансової діяльності