Stepika

АДРЕСА ВІДДІЛУ:

93012, м. Рубіжне, вул. Будівельників, 32
Тел. 095-913-88-39

Відділ з роботи з іноземними громадянами є структурним підрозділом Державного закладу «Луганський державний медичний університет», підпорядковується безпосередньо ректору та займається прийомом і оформленням на навчання іноземців та осіб без громадянства, а також веде супровід іноземних студентів протягом всього терміну навчання.

На відділ з роботи з іноземними громадянами покладається:

• Профорієнтаційна робота серед іноземних громадян;
  • Робота з іноземними громадянами протягом всього періоду від зарахування або поновлення до відрахування з Університету
  • Контроль за легалізацією іноземних документів про освіту іноземних студентів;
  • Реалізація необхідних заходів щодо приведення у відповідність легалізації новоприбулих іноземних громадян, їх перебування протягом терміну навчання на території України, згідно з вимогами Державної міграційної служби України.
  • Контроль за поточною і академічною успішністю іноземних студентів;
  • Методичний, паспортно-візовий супровід і допомога приймальній комісії в організації прийому іноземних громадян на навчання за програмами вищої освіти;
  • Облік руху контингенту іноземних студентів (слухачів підготовчого відділення);
  • Випуск фахівців;
  • Підтримка зв’язків з випускниками Університету з числа іноземних громадян.

СПІВРОБІТНИКИ ВІДДІЛУ З РОБОТИ З ІНОЗЕМНИМИ ГРОМАДЯНАМИ

Koblikova