piskun2

ПІСКУН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
фахівець І категорії
з питань Цивільного захисту

АДРЕСА:

м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 36 (8-поверх)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Прогнозування надзвичайних ситуацій, можливих на об’єктах університету, визначення на основі прогнозу потреби в силах і засобах, необхідних для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

   Розвиток університету у напрямі, який виключає (істотно знижує) можливість виникнення надзвичайних ситуацій. Аналітичне опрацювання інформації про можливі в регіоні надзвичайні ситуації.

   Виконання законодавчих та нормативно-правових актів, дотримання норм і стандартів у сфері цивільного захисту .

   Розроблення планів здійснення запобіжних заходів та оперативного реагування у сфері цивільного захисту. Виконання науково-технічних програм, спрямованих на запобігання надзвичайним ситуаціям, зниження ризику їх виникнення.

   Створення, збереження і раціональне використання матеріальних ресурсів для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

   Оповіщення працівників і студентів університету про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Постійне і достовірне інформування про наявну обстановку, заходи цивільного захисту.

   Організація захисту працівників, студентів і об'єктів університету, всебічної допомоги потерпілим від надзвичайних ситуацій.

   Планування і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт для ліквідації надзвичайних ситуацій. Організація всебічного забезпечення заходів цивільного захисту. Планування і здійснення заходів з евакуації.

   Забезпечення готовності органів управління, сил і засобів цивільного захисту університету до реагування на надзвичайні ситуації, можливі на об’єктах університету. Організація взаємодії з органами управління і силами цивільного захисту територіального підпорядкування.

   Навчання працівників і студентів університету способам захисту в умовах надзвичайних ситуацій.

   Створення систем аналізу і прогнозування, оповіщення і зв’язку, спостереження і контролю за радіоактивним забрудненням, хімічним зараженням, підтримання їх у постійній готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій.

   Підготовка і перепідготовка керівного, начальницького складу, фахівців цивільного захисту. Навчання персоналу вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту.

   Забезпечення працівників і студентів засобами індивідуального захисту, особового складу формувань цивільного захисту табельним майном відповідно до норм оснащення. Підготовка засобів колективного захисту.

 

1. Наказ про створення комісії з питань евакуації

2. Наказ про створення комісії з питань НС

3. Схема організації структури ЦЗ

4. Звіт про проведення спеціального об'єктового тренування

5. Проведення протипожежного тренування ЦЗ 2018

6. Проведення спільного об'єктового тренування ЦЗ, 2018

7. Навчання працівників

8. Проведення протипожежного тренування 2019

9. Проведення спільного об'єктового тренування ЦЗ 2019 р.

10. Проведення протипожежного тренування 2021