oksenuk

ОКСЕНЮК ОКСАНА ЄВГЕНІВНА
в.о. декана медико-фармацевтичного факультету
кандидат фармацевтичних наук, доцент

Оперативна інформація

АДРЕСА ДЕКАНАТУ:

м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 36 (8-поверх)
тел. +380997265455
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  У 2010 році закінчила політехнічний коледж ім. О. Є. Порай-Кошиці (м. Рубіжне Луганської області) і отримала кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

  З 2010 по 2015 роки навчалась у Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля (м. Рубіжне), який закінчила з відзнакою і отримала кваліфікацію інженера-технолога зі спеціальності 7.12020103 «Технології фармацевтичних препаратів».

  З грудня 2015 року О. Є. Оксенюк працює на кафедрі технології ліків, організації та економіки фармації ДЗ «Луганський державний медичний університет».

  З 2015 по 2018 роки О. Є. Оксенюк навчалась у аспірантурі на кафедрі технології ліків, організації та економіки фармації ДЗ «Луганський державний медичний університет».

  У жовтні 2020 року О. Є. Оксенюк захистила дисертаційну роботу за темою «Розробка складу та технології антисептичних засобів для лікування мікозів і уражень шкіри» (науковий керівник – проф. Гудзенко О. П.).

  О.Є. Оксенюк у 2021 році успішно пройшла міжнародне стажування у ЗВО м. Краків (Польща), має сертифікат, відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти – англійська мова на рівні В2.

  У 2022 році закінчила Національний фармацевтичний університет (м. Харків) і отримала кваліфікацію фармацевт зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

  У 2022 році О.Є. Оксенюк отримала вчене звання доцента кафедри технології ліків, організації економіки фармації.

  Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

  Експерт з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

  О. Є. Оксенюк є автором понад 45 наукових статей, 5 наукових статей які входять до наукометричної бази Scopus, 7 методичних рекомендацій, 3 патентів, 1 свідоцтва про авторське право, 1 інформаційного листа.

Конференція трудового колективу медико-фармацевтичного факультету

ПЛАН РОБОТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТА ДЕКАНАТУ

ЗВІТ З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ТА ВИХОВНОЇ РОБОТИ

СТИПЕНДІЯ

Рейтинг оцінювання досягнень студентів

ОСС ФАКУЛЬТЕТУ

ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСВІТНІ ТРАЄКТОРІЇ