18 серпня 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів Державного закладу «Луганський державний медичний університет» з ректором професором Сергієм Смірновим.

Представники адміністрації університету, які були присутні на цій зустрічі відповіли на всі питання, що наразі хвилюють студентську молодь. Такі зустрічі є важливим аспектом якісного функціонування університету, особливо в період воєнного стану.

«Адже адміністрація повинна знати, що турбує кожного студента, а студенти у свою чергу мають право знати, над чим працює університет», – розпочав розмову професор Сергій Смірнов.

Надалі зустріч перейшла в запланований формат запитань і відповідей.  Найбільше питань від молоді стосувались особливостей початку навчального процесу в новому навчальному році в умовах воєнного стану; процедури переведення на бюджетні місця; проживання в гуртожитку; можливості оформлення академічної відпустки на період воєнного стану.

Про перспективи складання ЄДКІ етап 1 розповіла відповідальна за проведення інтегрованих ліцензійних іспитів в університеті Марина Соловйова.

На завершення зустрічі ректор університету закликав студентів звертатися зі своїми питаннями, зауваженнями та ідеями одразу після їх виникнення до адміністрації факультетів та університету.

photo 2022 08 23 16 26 03