29 грудня 2022 року відбулося чергове засідання Вченої ради Державного закладу «Луганський державний медичний університет», яке розпочалось з урочистого привітання на честь Дня народження Корнієць Неллі Григорівни, завідувачки кафедри акушерства та гінекології. 

  Після привітань очільник ДЗ «ЛДМУ» професор Смірнов Сергій Миколайович почесно вручив атестати доцента деканесі медико-фармацевтичного факультету Оксенюк Оксані Євгенівні, асистенту кафедри біології, гістології та ембріології Мірзебасову Максиму Абдулаховичу та завідувачці кафедри мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук Карловій Тетяні Євгенівні. Найактивніших студентів було відзначено подяками за гідне представлення університету на Всеукраїнському науковому рівні.

  У межах порядку денного присутні розглянули низку питань, зокрема було заслухано доповідь  виконуючої обов’язки керівника наукового відділу Чеберніної Інни Олександрівни. «Про затвердження звітів НДР ДЗ «ЛДМУ», що виконані згідно з календарним планом у 2022 році; рекомендації до впровадження результатів НДР у конкретний пріоритетний напрям фундаментальної медицини медичної допомоги; рекомендації продовження виконання НДР у 2023 році».

  Ректор ДЗ «ЛДМУ» професор Смірнов Сергій Миколайович виступив з доповідями про стан удосконалення освітньо-наукової програми «Медицина» та про роботу міжкафедрального навчального центру медичних освітніх симуляційних технологій.

  Начальник експлуатаційно-технічного відділу Рудь Всеволод Всеволодович. доповів про пропозиції керівників відділів та завідувачів кафедр щодо закупівлі необхідного обладнання на 2023 рік.

  В свою чергу комісія Вченої ради детально ознайомилася з поданою інформацією та винесла свої пропозиції і зауваження.

  Начальник ІОЦ Деревянко Олександр Олександрович доповів про стан дистанційного навчання в Державному закладі «Луганський державний медичний університет».

  З-поміж інших питань, які виносилися на розгляд членів Вченої ради і щодо яких були прийняті позитивні рішення, стало питання про фінансування видатків для студентського самоврядування університету у розмірі 0,5 відсотка власних находжень, отриманих ВНЗ.

  Учений секретар Карлова Тетяна Євгенівна підняла питання про затвердження документів від навчального відділу. 

  Наприкінці вченої ради ректор, професор Сергій Миколайович Смірнов  підбив підсумки обговорення доповіді та подякував усім членам вченої ради та привітав з прийдешнім Новим роком.

sbnsnbstr
stnsrtnrt
fntsnsr
xgtmxtyrt