У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» відбувся День спільнодії «Ментальне здоров'я процесі-запорука успіху в освітньому».
Луганський державний медичний університет презентував діяльність Центру ментального здоров'я під керівництвом виконуючого обов'язки першого проректора Таріеля Керімова, разом із Ксенією Шемякіною та Дар'єю Чередніченко.
У стінах Центру ми приймали гостей із закладів вищої освіти Рівного, що дало можливість для діалогу, обміну досвідом і партнерства.
Ми переконані: культура ментального здоров'я - це шлях до гармонійного розвитку та професійного успіху.