Урочиста церемонія вручення «Орден Святого Пантелеймона»

«Орден Святого Пантелеймона» — яку заслужено називають «Медичним Оскаром України» — зібрала найкращих представників медичної спільноти.
Ця престижна нагорода щороку присуджується за милосердя, людяність і відданість справі — медикам, науковцям, капеланам і волонтерам.

У категорії «ФОРТЕЦЯ ЗДОРОВʼЯ» нагороди урочисто вручив Ректор Луганського державного медичного університету, професор Сергій Смірнов.

Переможцями в цій номінації стали:

— Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний»

 Директорка — Покоєвчук Вікторія

— Рівненська обласна дитяча лікарня

 Директорка — Білик Юлія

Цьогоріч до участі було представлено 20 кандидатів, з яких 7 стали лауреатами на регіональному рівні. Церемонія розпочалася хвилиною мовчання — в памʼять про героїчних медиків, які загинули під час війни, рятуючи життя інших.

Луганський державний медичний університет щиро вітає усіх номінантів та переможців, висловлює глибоку вдячність кожному медику за щоденну працю, відданість професії та непохитне служіння людям. Пишаємось бути частиною таких важливих подій!