Історична перемога українських лікарів на MEDIGAMES 2025

На 44-х Всесвітніх медичних та оздоровчих іграх MEDIGAMES, що проходять у місті Льорет-де-Мар (Іспанія), Національна збірна України з футболу серед лікарів здобула чемпіонський титул!

До складу переможної команди увійшов і наш колега — Микола КЛІЩ, лікар-отоларинголог і співробітник кафедри анатомії та фізіології ЛДМУ.

У півфіналі команда України перемогла збірну Чилі, а у фіналі — здобула перемогу в серії післяматчевих пенальті над збірною Колумбії.

Цьогоріч MEDIGAMES - World Medical and Health Games тривають з 7 по 14 червня і об’єднують медиків з усього світу. Головна ідея змагань:

спорт — це про здоров’я і заради здоров’я.

Вітаємо наших незламних медиків і спортсменів із заслуженою перемогою!

Пишаємося кожною медаллю та кожною перемогою!

Спорт об’єднує. Перемога надихає. Лікарі вміють більше, ніж лікувати.