На 44-х Всесвітніх медичних та оздоровчих іграх MEDIGAMES, що проходять у місті Льорет-де-Мар (Іспанія), Національна збірна України з футболу серед лікарів здобула чемпіонський титул!
До складу переможної команди увійшов і наш колега — Микола КЛІЩ, лікар-отоларинголог і співробітник кафедри анатомії та фізіології ЛДМУ.
У півфіналі команда України перемогла збірну Чилі, а у фіналі — здобула перемогу в серії післяматчевих пенальті над збірною Колумбії.
Цьогоріч MEDIGAMES - World Medical and Health Games тривають з 7 по 14 червня і об’єднують медиків з усього світу. Головна ідея змагань:
спорт — це про здоров’я і заради здоров’я.
Вітаємо наших незламних медиків і спортсменів із заслуженою перемогою!
Пишаємося кожною медаллю та кожною перемогою!
Спорт об’єднує. Перемога надихає. Лікарі вміють більше, ніж лікувати.