Майстер-клас для лікарів-стоматологів

 

Mayster klas dlya likariv stomatolohiv

Кафедра стоматології ДЗ «ЛДМУ» запрошує лікарів-стоматологів взяти участь у майстер-класі на тему:

«Направлена регенерація кісткової тканини з використанням аутоклітинних трансплантатів у клінічній практиці лікаря-стоматолога»

Дата проведення: 4–6 листопада

До участі запрошуються:

Лікарі, які закінчили інтернатуру за спеціальністю «Стоматологія», а також:

  • лікарі-стоматологи;
  • лікарі-стоматологи дитячі;
  • лікарі-стоматологи-ортодонти;
  • лікарі-стоматологи-ортопеди;
  • лікарі-стоматологи-терапевти;
  • лікарі-стоматологи-хірурги;
  • лікарі-пародонтологи;
  • лікарі-хірурги щелепно-лицеві.

Учасники отримають сертифікат на 30 балів БПР (з тестуванням).

Мета заходу:

Підвищення рівня знань та практичних навичок лікаря-стоматолога з сучасних методів діагностики та реабілітації пацієнтів із атрофією кісткової тканини. Захід сприятиме формуванню індивідуального освітнього портфоліо та подальшій атестації на кваліфікаційну категорію.

Тренери майстер-класу:

  • Ошурко Анатолій Павлович – доктор філософії, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-хірург-стоматолог, доцент кафедри стоматології ДЗ «Луганський державний медичний університет»;
  • Пальчевський Тарас Володимирович – лікар-стоматолог, асистент кафедри стоматології ДЗ «Луганський державний медичний університет».

Реєстрація учасників: https://forms.gle/bjadG1GGd8Tjhow26 

Навчальні матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1ZSYAPdE7JkI1GsUBwwmzlGRMNEjaHtzp