
Кафедра стоматології ДЗ «ЛДМУ» запрошує лікарів-стоматологів взяти участь у майстер-класі на тему:
«Направлена регенерація кісткової тканини з використанням аутоклітинних трансплантатів у клінічній практиці лікаря-стоматолога»
Дата проведення: 4–6 листопада
До участі запрошуються:
Лікарі, які закінчили інтернатуру за спеціальністю «Стоматологія», а також:
- лікарі-стоматологи;
- лікарі-стоматологи дитячі;
- лікарі-стоматологи-ортодонти;
- лікарі-стоматологи-ортопеди;
- лікарі-стоматологи-терапевти;
- лікарі-стоматологи-хірурги;
- лікарі-пародонтологи;
- лікарі-хірурги щелепно-лицеві.
Учасники отримають сертифікат на 30 балів БПР (з тестуванням).
Мета заходу:
Підвищення рівня знань та практичних навичок лікаря-стоматолога з сучасних методів діагностики та реабілітації пацієнтів із атрофією кісткової тканини. Захід сприятиме формуванню індивідуального освітнього портфоліо та подальшій атестації на кваліфікаційну категорію.
Тренери майстер-класу:
- Ошурко Анатолій Павлович – доктор філософії, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-хірург-стоматолог, доцент кафедри стоматології ДЗ «Луганський державний медичний університет»;
- Пальчевський Тарас Володимирович – лікар-стоматолог, асистент кафедри стоматології ДЗ «Луганський державний медичний університет».
Реєстрація учасників: https://forms.gle/bjadG1GGd8Tjhow26
Навчальні матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1ZSYAPdE7JkI1GsUBwwmzlGRMNEjaHtzp