24–25 жовтня у місті Ковель відбувся Чемпіонат України з футболу 11х11 серед лікарів, де вперше команда медиків з Рівного та Луцька здобула почесний титул чемпіонів України!
У складі команди були представники Луганського державного медичного університету:
• Дмитро Олійник — в.о. декана медико-фармацевтичного факультету.
• Андрій Верещагін — асистент кафедри акушерства і гінекології та дитячих хвороб (педіатрії).
• Кирило Лопата — лікар-інтерн 3-го року за спеціальністю «Анестезіологія».
Ця перемога символізує згуртованість, силу духу та мотивацію, адже справжня команда перемагає не лише на полі, а й у житті.
Щиро вітаємо наших чемпіонів та дякуємо організаторам змагань за чудову можливість поєднати спорт, професіоналізм і командний дух!
