
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Кафедра мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук разом зі здобувачами / здобувачками вищої освіти доєдналися до цієї акції такими заходами:
- Інформаційна лекція на тему: «Види насильства та шляхи виходу: говоримо відверто»;
- Прослуховування онлайн-брифінгу директорки Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Рози Слободенюк;
- Перегляд інформаційних відео на тему: «Які види насильства ти знаєш?», «Форми, причини, фактори та наслідки гендерно зумовленого насильства», «Я отримала сьогодні квіти».
Насильство не можна замовчувати! Зупинімо насильство разом!




