
Футбольна команда Луганського державного медичного університету — бронзові призери Чемпіонату України серед здобувачів медичних закладів вищої освіти 2025!
Наша команда здобула почесне третє місце на Чемпіонаті України серед медичних закладів вищої освіти, підтвердивши свою силу та майстерність на національному рівні.
Видатний результат показав Кирило Лопата, який став найкращим бомбардиром турніру, демонструючи індивідуальну майстерність і силу команди.
Щирі слова вдячності ректорові Смірнову Сергію Миколайовичу та університету за підтримку розвитку команди, а також організаторам, суперникам та вболівальникам за чесну гру та натхнення!
Наша команда не зупиняється працює далі та повертається ще сильнішою!