За підтримки ректора університету, професора Сергія СМІРНОВА, у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» відбулася олімпіада з фармакології, організована в.о. завідувачки кафедри клінічної фармакології, патологічної анатомії та соціальної медицини Інною ЧЕБЕРНІНОЮ.
У заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальностей 222 «Медицина», 228 «Педіатрія» та 221 «Стоматологія», які продемонстрували високий рівень знань, розвинене клінічне мислення та щиру зацікавленість у фармакології.
За результатами олімпіади визначено найкращих учасників:
І місце — Руслана Савич
ІІ місце — Ірина Бойко
ІІІ місце — Юлія Степановська
Пишаємось нашими студентами, їх наполегливістю та високими результатами, і бажаємо нових звершень на шляху до професійного становлення!
