Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до французько-української освітньої Програми для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації!

  Поїздка відбудеться:  30 квітня – 7 травня 2022 року.

  Проєкт організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ). До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностей, провізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України, які отримали повний курс вакцинації препаратами, визнаними у ЄС: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson (станом на 10.02.2022 року).

  Метою проєкту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Нідерландах, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з європейськими містами: Берлін (ФРН), АМСТЕРДАМ, Делфт,Роттердам, Гаага, Гауда, с. Кіндердайк (Нідерланди), Дрезден (ФРН), Краків (Польща), побувати у єдиному в світі інтерактивному музеї людського тіла CORPUS, знаменитому королівському парку тюльпанів Кекенхоф.

  ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 540 € + кошти за групову страховку та організаційні витрати (500 грн).

  Програму поїздки, Ви зможете знайти у пдф-файлі.

Детальніше...

  Крайній термін подання документів 20 березня 2022 року. Для отримання детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до менеджера Програми - 050 7113798 (Андрій Миколайович).