Програма імені Фулбрайта в Україні оголошує початок приймання заявок для участі в конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2023-2024 академічний рік!

Запрошуємо бакалаврів взяти участь в конкурсі «Fulbright Graduate Student Program». Програма дає змогу навчатися в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2023 р.)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів

Умови гранту:

• оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Документи приймають до 16 травня щороку.

Для отримання детальної інформації та консультації з програми, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (+380990086752 , Маргарита Журба).