Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Fulbright Visiting Scholar Program». Програма передбачає проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

Участь у Програмі – це можливість набути цінний досвід, зітканий з десятків, сотень різних напрацювань й досягнень, удоступнених в американському науковому середовищі; досвід, що базований на живому спілкуванні «від людини до людини» й дискусійному обміні думками; досвід, що спонукає не тільки робити порівняння й ініціювати зміни  у власних інституціях/сферах діяльності/дотичних галузях, але й стати їх активними учасниками; досвід, що уможливлює вихід поза межі локального інтелектуального простору через багатоактне спілкування й працю над спільними проєктами з науковцями й інституціями США, рівно ж як і інших країн світу.

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

• викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;
  • дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
  • діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Загальні вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  • вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Тривалість гранту – 3-9 місяців. Категорія гранту, що відкрита для учасників з України – Research. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня.

Учасники Програми отримують:

• щомісячну стипендію;
  • додаткові кошти для придбання професійної літератури;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Реченець подання документів – 15 жовтня 2022. До 23:59 подати онлайнову анкету, рівно ж як і всі вищеперелічені складники конкурсної заявки, включно з рекомендаційними листами.

Для отримання детальної інформації та посилання на реєстрацію, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (+380990086752 , Маргарита Журба).