The International Historical Biographical Institute (Dubai - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, методистів, науково-педагогічних працівників взяти участь у VI Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти й науки, а також педагогічних і науково-педагогічних працівників «Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації навколишнього світу».

  Форма участі: дистанційна. Лекції та виступи відомих світових лідерів у сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти, забезпечуються перекладом або субтитруванням (наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами).

  Що дає участь у програмі?

  • Сертифікат про проходження Міжнародної програми на180 годин або 6 кредитів ECTS, у якому зазначено отримання Вами Міжнародного освітнього гранту №EG/B/22/05/08 (пункт 10 ліцензійних умов) і загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, які вимагаються Міністерством освіти і науки України.
  • Присвоєння кваліфікацій міжнародного керівника категорії Б в галузі освіти чи науки (згідно з класифікацією ЮНЕСКО) і міжнародного викладача.

  Програма фінансується за рахунок міжнародного гранту. Витрати педагогічних працівників для участі в програмі становлять 1500 гривень реєстраційного внеску. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, у розмірі 81 500 гривень.

  Реєстрація на Програму: до 24 червня 2022 року.

  Тривалість Програми: 23 червня – 20 серпня 2022 року.

  Вручення Міжнародних Сертифікатів: 18 – 20 серпня 2022 року.

  За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: ДЕТАЛЬНІШЕ...

  Понад 100 видатних міжнародних лідерів разом з Вами протягом 2 місяців – 180 годин чистого натхнення, ідей, досвіду та нових знань.

Долучайтеся!