15 травня 2025 року в Луганському державному медичному університеті відбулась Університетська науково-практична конференція PRO
MED-2025, організована Студентським науковим товариством імені В .Г. Ковешнікова.
Конференція стала завершальним етапом роботи студентських наукових гуртків кафедр та платформою для обміну дослідницьким досвідом серед здобувачів освіти.
У заході взяли участь студенти 1-6 курсів спеціальностей Медицина, Стоматологія, Педіатрія, Фармація.
Робота конференції проходила у двох секціях:
«Медичні науки: медицина та стоматологія»
1 місце — Богданець Олександра
2 місце - Кравчук Назар, Карпенко Єлизавета
3 місце — Степановська Вероніка, Рогожина Олександра
«Фармація»
1 місце — Панаіт Єлизавета
2 місце — Карман Надія, Логвинчук Валерія
3 місце — Бондарчук Анна
Захід продемонстрував високий рівень підготовки здобувачів освіти та їхню готовність до наукової діяльності. Луганський державний медичний університет продовжує підтримувати розвиток студентської науки, що є основою формування компетентного фахівця у сфері охорони здоровʼя.



