31 травня Студентське Наукове Товариство імені В. Г. Ковешнікова зарядило місто наукою, відкриттями та щирими емоціями!
На нашій локації:
- Ви дізнавалися свою групу крові
- Говорили про емоційний баланс і турботу про себе
- Вчилися робити ін’єкції
- Бачили хімію у дії
- Заглядали в мікросвіт
- Тренувалися накладати шви
- І навіть пробували СЛР
Було тепло, цікаво, по-справжньому. Наука — це не лише книжки, це відчуття причетності та віра в майбутнє.




