
18 вересня Студентське наукове товариство імені В. Г. Ковешнікова спільно з партнерами успішно провели донор-драйв із реєстрації потенційних донорів кісткового мозку.
Цей день став особливим, адже кожен учасник зробив важливий крок назустріч добру та подарував комусь шанс на життя.
Результат ініціативи — 21 новий потенційний донор у реєстрі. Це означає 21 можливість врятувати чиєсь життя.
Разом ми формуємо середовище, де добро та людяність — понад усе.
