
На кафедрі анатомії, фізіології та біологічної хімії ДЗ «Луганський державний медичний університет» (м. Рівне) пройшла олімпіада з анатомії, що згуртувала найталановитіших студентів. Захід перетворився на справжнє свято науки та нових відкриттів.
За підсумками змагань визначили переможців, яких особисто привітав та нагородив перший проректор Таріель КЕРІМОВ:
1. Морозов Роман (2 курс, група 2 «Медицина»)
2. Лівінюк Софія (2 курс, група 2 «Медицина»)
3. Шах Валерія (2 курс, група 2 «Медицина»)
Щиро вітаємо призерів і висловлюємо вдячність усім учасникам, які продемонстрували високий рівень підготовки та справжню любов до анатомії!







